Przejdź do głównej treści
Strona główna / Oferta / Wypożyczalnia sprzętu medycznego / Leczenie nadmiernej potliwości

Leczenie nadmiernej potliwości

Masz dość zmieniania mokrych skarpetek, które musisz zmieniać 2-3 razy dziennie? Denerwują Cię plamy od potu pod pachami? Wstydzisz się podawać spocone dłonie na powitanie? Dotychczasowe metody leczenia nadmiernej potliwości w domu nie przyniosły pożądanych rezultatów?

Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.

Jeżeli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie musisz wypróbować sprzęt do leczenia nadpotliwości Medisun GS10. Urządzenie zostało stworzone specjalnie z myślą o leczeniu nadmiernej potliwości jonoforezą. Nie ma znaczenia, co jest przyczyną Twojego problemu.

Ta metoda działa i pomogła już ogromnej liczbie osób na całym świecie. Co to takiego? Leczenie nadpotliwości jonoforezą to szybka, nieinwazyjna, bezbolesna i skuteczna metoda leczenia nadmiernej potliwości pach, stóp i dłoni. Za pomocą prądu o niskim natężeniu wygasza się nadaktywne receptory na skórze odpowiedzialne za pocenie się. Wystarczy przeważnie 10-14 krótkich zabiegów, by na wiele miesięcy rozwiązać problem z poceniem się. Teraz możesz wypożyczyć sprzęt do leczenia nadpotliwości jonoforezą.

W domowym zaciszu, bez skrępowania, gdy będziesz mieć czas użyjesz urządzenia. Obsługa Medisun GS10 jest bardzo prosta, więc bez problemu sam sobie z tym poradzisz. Dostaniesz nowe, nieużywane gąbki by zabieg był w pełni higieniczny. Zamiast tracić czas i paliwo na dojazdy do gabinetu wypożycz sprzęt do leczenia nadmiernej potliwości jonoforezą.

Zapraszamy do wypożyczania sprzętu „Medisun GS10”. Jego skuteczność jest niezaprzeczalna, a opinie zadowolonych użytkowników mówią same za siebie.

Odbudowa mięśni po operacjach i unieruchomieniu

Przeszedłeś operację nogi lub ręki? Kończyna była w gipsie, przez co mięśnie i ścięgna się osłabiły i tradycyjna rehabilitacja idzie wyjątkowo opornie lub jest niemożliwa do wykonania? Na szczęście jest urządzenie do odbudowy mięśni Compex, które działa na zasadzie elektrostymulacji mięśni. To nowoczesna metoda szybkiego dochodzenia do siebie po zabiegach ortopedycznych. Z urządzenia Compex korzystają powszechnie zawodowi sportowcy, dlatego proces rehabilitacji w ich przypadku przebiega dużo szybciej. Teraz i Ty możesz skorzystać z rozwoju nauki i przyspieszyć dojście do pełnej sprawności.

Odbudowa mięśni jest metodą bezpieczną, nieinwazyjną i jest w zasadzie bezbolesna. Jedyne co trzeba zrobić, to założyć na osłabioną kończynę specjalne elektrody i włączyć odpowiedni program. Obsługa jest bardzo prosta, a sposób użycia zupełnie niekłopotliwy. Efekty działania Compex są natomiast imponujące!

Wysoka jakość w połączeniu z komfortem użytkowania sprawiają, że to urządzenie jest jednym z najczęściej wybieranych na rynku. Poza rehabilitacją stosowaną przy atrofii mięśni i ich wzmocnieniu elektrostymulator Compex można używać do masażu potreningowego i odnowy, jak również do samego treningu! To prawdziwy kombajn, który zapewni Twoim mięśniom szybszą odbudowę i prawidłowy wzrost.

Wypożycz urządzenie Compex do domu, a już niebawem Twoje mięśnie odzyskają dawną moc!

Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym
Mapa dojazdu
Jak dojechać do BodyMove
Adres naszego Centrum
ul. Rydygiera 19 lokal U17
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.