Przejdź do głównej treści
Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.

Ginekologia to dziedzina medycyny, w ramach której diagnozuje się i leczy choroby żeńskich narządów płciowych, a także zajmuje się kontrolą płodności, prowadzeniem ciąży i opieką w połogu czy profilaktyką chorób nowotworowych. W klinice Body Move w Warszawie zapewniamy opiekę doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych ginekologów – zapraszamy na konsultacje!

Każda kobieta w ciągu całego życia ma wielokrotną styczność z ginekologiem – począwszy od okresu dojrzewania aż po menopauzę. Pierwszą wizytę, o ile nie dzieje się nic niepokojącego, zaleca się odbyć w momencie rozpoczęcia przez dziewczynkę miesiączkowania, później – przed planowanym podjęciem współżycia. Dorosłe kobiety profilaktycznie powinny zgłaszać się do ginekologa raz w roku.

Ginekolog Warszawa

Jeśli szukasz pomocy doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego ginekologa w Warszawie, zapraszamy do naszej kliniki Body Move! Zapewniamy opiekę specjalistów zajmujących się między innymi:

 • diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych narządów płciowych,
 • leczeniem zaburzeń miesiączkowania,
 • pomocą w planowaniu rodziny,
 • doborem najlepszej metody antykoncepcji,
 • potwierdzaniem i prowadzeniem ciąży,
 • leczeniem dolegliwości okołomenopauzalnych,
 • profilaktyką nowotworów kobiecych narządów płciowych.

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę Ginekolog Warszawa Rydygiera 19 /U17.

Ginekolog dziecięcy Warszawa

W pierwszym momencie wydawać się może, że ginekologia to dziedzina zarezerwowana dla dorosłych, miesiączkujących, współżyjących kobiet. Nic bardziej mylnego! Różnego rodzaju problemy natury ginekologicznej mogą pojawić się również u dziewczynek oraz nastolatek. Zazwyczaj związane są one z procesem dojrzewania – czasami pierwsza miesiączka pojawia się bardzo szybko, menstruacje bywają bardzo bolesne i obfite, u dziewcząt występują niepokojące plamienia czy upławy.

We wszystkich tych sytuacjach pomoże ginekolog dziecięcy – w Warszawie z usług tego typu specjalisty skorzystać można w naszej klinice Body Move. Oferujemy opiekę doświadczonej pani ginekolog, przygotowanej zarówno merytorycznie, jak i psychologicznie do pracy z młodymi pacjentkami. Jej wiedza i empatia pozwalają na przeprowadzanie wizyt w miłej i niekrępującej atmosferze, dzięki czemu dziewczynce nie towarzyszą negatywne emocje. Zapraszamy na konsultacje Ginekolog Warszawa Żoliborz ulica Rydygiera 19.

Cytologia

W ramach świadczeń ginekologicznych w naszej klinice skorzystać można z badania cytologicznego – to podstawa profilaktyki oraz wczesnej diagnostyki raka szyjki macicy, będącego jedną z najczęściej występujących u kobiet chorób nowotworowych. Każda kobieta już po ukończeniu 20. roku życia powinna wykonywać takie badanie nie rzadziej niż co dwa lata, a najlepiej – raz w roku.

Cytologia nie jest skomplikowaną procedurą. Przeprowadzić ją można przy okazji profilaktycznego badania ginekologicznego. Lekarz wprowadza do pochwy niewielki wziernik, przez którego światło przy pomocy specjalnej szczoteczki pobiera próbki nabłonka oraz śluzu z dróg rodnych. Są one następnie przenoszone na szkiełko, zabezpieczane i trafiają do laboratorium. Cytologia pozwala wykrywać komórki nowotworowe już w bardzo wczesnym stadium, a także diagnozować zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego, nadżerki szyjki macicy, oceniać stan nabłonka pochwy czy określać termin owulacji.

Na badanie cytologiczne zapraszamy do naszej poradni ginekologicznej w Warszawie!

Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym

Potwierdzenie ciąży

Nasi specjaliści z zakresu ginekologii zajmują się również potwierdzaniem ciąży. Zazwyczaj składa się ono z trzech etapów:

 • badanie ginekologiczne – jednym z objawów ciąży już na wczesnym etapie jest rozpulchnienie pochwy oraz zasinienie i rozpulchnienie szyjki macicy,
 • USG ginekologiczne – ginekologiczne USG dopochowowe pozwala na potwierdzenie ciąży już około 4. tygodnia, kiedy widoczny jest pęcherzyk ciążowy,
 • badanie krwi – polega na oznaczeniu stężenia hormonu hCG w organizmie – jest on wydzielany już po 48 godzinach od zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej.

Po potwierdzeniu ciąży można zdecydować się na jej prowadzenie w naszej klinice – aż do dnia porodu! Zajmujemy się również opieką zdrowotną nad kobietami w okresie połogu.

Ginekolog-endokrynolog

W życiu każdej kobiety zdarzyć się może sytuacja, że będzie potrzebować opieki ginekologa-endokrynologa – w Warszawie pomoc w tym zakresie uzyskać można w naszej klinice! Ginekolog-endokrynolog łączy w swojej pracy umiejętności oraz wiedzę m.in. z zakresu fizjologii kobiecego układu płciowego, przebiegu ciąży, pracy układu dokrewnego, zaburzeń hormonalnych itp. W wielu przypadkach występujące u kobiet choroby mają bowiem zarówno podłoże ginekologiczne, jak i endokrynologiczne – wizyta u lekarza obu tych specjalności pozwala uniknąć chodzenia do różnych klinik.

Ginekolog-endokrynolog w naszej klinice zajmuje się m.in. diagnostyką i leczeniem:

 • zaburzeń dojrzewania,
 • zaburzeń miesiączkowania,
 • niepłodności,
 • braku popędu seksualnego,
 • trądzikowych zmian skórnych,
 • nadmiernego owłosienia u kobiet.

Zapraszamy wszystkie panie do naszej przychodni ginekologicznej w Warszawie! Zachęcamy do umawiania wizyt drogą mailową i/lub telefoniczną!

Badania HPV

HPV – czyli wirus brodawczaka ludzkiego – to jeden z głównych czynników ryzyka rozwoju raka szyjki macicy. Do zakażenia dochodzi najczęściej podczas kontaktu seksualnego, ale nie tylko. Co ważne, przez długie lata może on przebywać w organizmie nie dając żadnych specyficznych objawów – tylko u niektórych kobiet mogą występować np. przewlekłe i nawracające stany zapalne dróg rodnych. Aby upewnić się, że organizm nie został zakażony wirusem HPV, wykonuje się test HPV DNA, bardzo podobny do badania cytologicznego. Przeprowadzenie testu daje bardzo dokładną informację o zakażeniu, typie wirusa, jaki je wywołał oraz pozwala określić predyspozycje do zachorowania na raka szyjki macicy.

Badania w kierunku wirusa HPV przeprowadzamy w naszej klinice w Warszawie.

Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym
Mapa dojazdu
Jak dojechać do BodyMove
Adres naszego Centrum
ul. Rydygiera 19 lokal U17
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.