Przejdź do głównej treści
Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.

Marzą Ci się piękne i zdrowe stopy? Szukasz naprawdę dobrego podologa w Warszawie, który bezboleśnie usunie odciski, upora się z wrastającymi paznokciami, czy też wyleczy grzybicę paznokci lub stóp? Zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego. To właśnie tu kompleksowo leczymy wszelkie schorzenia stóp – różnicę widać gołym okiem już po pierwszej wizycie.

Nie wierzysz? Umów się na konsultację, podczas której wykwalifikowany specjalista obejrzy Twoje stopy, przeprowadzi z Tobą wywiad lekarski i na tej podstawie rozpisze optymalne leczenie. Naszym celem jest to, aby przywrócić Cię do pełnej sprawności, tak szybko jak to tylko możliwe.

Leczymy nawet najbardziej zaawansowane przypadki grzybicy paznokci, najgłębsze, bardzo bolesne odciski, wyjątkowo zaraźliwe kurzajki, a także uniemożliwiające chodzenie wrastające paznokcie, ratując je tym samym przed chirurgiczną interwencją. Chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnego podologa? Warszawa, ulica Rydygiera 19 na Żoliborzu – to tu znajduje się gabinet, w którym Twoje stopy odzyskają zdrowy wygląd.

Leczenie wrastających paznokci

Leczenie wrastających paznokci w naszym gabinecie jest absolutnie bezbolesne. Bez względu na to, dlaczego paznokieć zaczął wrastać w otaczające go tkanki mamy doskonały sposób by go wyleczyć. Obiecujemy, że nie będzie bolało, a płytka paznokcia z czasem odzyska swój naturalny, zdrowy wygląd. Leczenie wrastających paznokci przeprowadzamy za pomocą specjalnych klamer. Założenie klamry trwa w naszym gabinecie około 15 minut i później można swobodnie z nią chodzić, aż do kolejnej wizyty, na której wraz z prawidłowym wzrostem paznokcia dopasujemy ją ponownie, by efekty leczenia były jak najlepsze.

Pacjenci borykający się z wrastającymi paznokciami po założeniu klamry i kilku pierwszych krokach czują wyraźną ulgę. Nie ma obawy, że zadrzesz sobie klamrę o rajstopy lub skarpetki. Pod koniec zabiegu zakładania klamry jest ona pokrywana specjalnym preparatem utwardzająco – wygładzającym. Klamry na wrastające paznokcie to obecnie najskuteczniejsze rozwiązanie, które pozwala uniknąć ściągnięcia paznokcia u chirurga, przyspiesza regenerację płytki paznokciowej, przynosi ulgę w dolegliwościach bólowych i umożliwia codzienne obowiązki.

Usuwanie odcisków na stopach Warszawa

Usuwanie odcisków na stopach jest o tyle ważne, że nieleczone odciski często się pogłębiają sprawiając pacjentowi nie tylko ból, ale też stanowiąc zagrożenie dla tkanek wewnętrznych. Usuwając przyczynę odcisków na pewno zapobiegniesz albo przynajmniej zminimalizujesz ryzyko ich nawrotu, jednak bez pomocy specjalisty same nie znikną. Usuwanie odcisków nie jest bolesne, ponieważ podolog dysponuje odpowiednim sprzętem i wiedzą konieczną do przeprowadzenia takiego zabiegu. Większe odciski usuwa się stopniowo, mniejszych można się pozbyć już na jednej wizycie. Najważniejsze jednak jest działanie ze strony pacjenta, a więc umówienie się na konsultację do podologa. Ten obejrzy stopy i wypyta pacjenta o wszystko, co może mieć znaczenie dla powstawania odcisków.

Na tej podstawie ułożony zostanie plan leczenia. Usunięcie odcisków, czy to modzeli, czy nagniotków może zająć czasem nawet 3 wizyty, jednak zdecydowanie warto, by w końcu uwolnić się od bólu i znowu cieszyć się zdrowymi i atrakcyjnymi stopami. Profesjonalne i bezbolesne usuwanie odcisków na stopach w Warszawie? Zapraszamy Cię do Body Move.

Daj sobie pomóc!
Umów się na wizytę w Body Move

Leczenie grzybicy paznokci i stóp

Leczenie grzybicy paznokci i stóp na własną rękę jest często nieskuteczne, ponieważ ogólnodostępne preparaty przeważnie wykazują zbyt słabe działanie. Rozwiązaniem, które może położyć kres grzybicy jest wizyta u podologa. Inaczej leczy się grzybicę stóp, a inaczej grzybicę paznokci, jednak cel jest ten sam – wyeliminowanie grzybów odpowiedzialnych za schorzenie. Do leczenia grzybicy paznokci używamy specjalnego urządzenia naświetlającego, które działając termicznie niszczy grzyby zarówno na płytce paznokcia, jak i pod nią. Trwały efekt leczenia można uzyskać już po 3-4 zabiegach przeprowadzonych na przestrzeni kilku miesięcy. Z kolei grzybicę stóp leczymy za pomocą specjalnych roztworów, maści i kremów, które naszym zdaniem dają najlepsze i najszybsze efekty. Odwiedź nasz serwis internetowy poświęcony całkowicie podologii.

Mamy bardzo dobre wyniki w walce z grzybicą paznokci i stóp, dlatego jeżeli ten problem Cię dotyczy, to skorzystaj z naszego doświadczenia i umiejętności. Przyjdź na konsultację do naszego gabinetu, a przygotujemy dla Ciebie optymalny plan leczenia.

Warto przeczytać

Lekarze zajmujący się tą specjalizacją

Magdalena Suszczenia
Magdalena Suszczenia
Podolog
Milena Aniołkowska
Podolog

Usuwanie kurzajek

Kurzajki są wyjątkowo zaraźliwe dlatego nie wolno ich lekceważyć. Nie leczone potrafią się szybko rozprzestrzenić na inne partie ciała. Wywołuje je wirus brodawczaka ludzkiego, dlatego naszym pacjentom zalecamy nie tylko usunięcie kurzajek, ale także kurację mającą na celu wzmocnienie organizmu. Warto bowiem wiedzieć, że nie wszyscy nosiciele wirusa HPV mają kurzajki, po prostu ich system odpornościowy jest na tyle mocny, że blokuje rozwijanie się wirusa i tworzenie się kurzajek. Jeżeli jednak masz już kurzajki to umów się na ich usuwanie. Mamy swoje sprawdzone metody, jak pozbyć się tych uciążliwych, nieestetycznych zmian na stopach. Zapraszamy serdecznie na profesjonalny pedicure leczniczy w Warszawie wykonywany przez wykwalifikowanego podologa. Wizyta w naszym gabinecie to pierwszy krok na drodze do pięknych i zdrowych stóp. Do zobaczenia!

Warto przeczytać
Informacje: Podologia
Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym
Mapa dojazdu
Jak dojechać do BodyMove
Adres naszego Centrum
ul. Rydygiera 19 lokal U17
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.