Przejdź do głównej treści
Strona główna / Oferta / Rehabilitacja

Rehabilitacja Warszawa Żoliborz ul.Rydygiera 19

Rehabilitacja Warszawa
Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.
Fizjoterapia Warszawa

Rehabilitacja Warszawa Żoliborz ul. Rydygiera 19

Jeżeli tu trafiłeś to znaczy, że szukasz fachowej rehabilitacji. Warszawa, to największe miasto w Polsce, w którym nie brakuje gabinetów rehabilitacyjnych, jednak skąd będziesz wiedzieć, komu warto zaufać i powierzyć swoje ciało? W Body Move zajmujemy się rehabilitacją od ponad 18 lat. Mamy na swoim koncie tysiące zadowolonych pacjentów, którym pomogliśmy wrócić do pełnej sprawności. W naszej klinice rehabilitacji przyjmują tylko i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ naszą misją jest doprowadzić Cię do pełnej sprawności. Szukasz pomocy ze względu na uraz kolana, łokcia albo stopy? Jesteś przed lub po operacji i potrzebna Ci fachowa rehabilitacja Warszawa, Rydygiera 19 – to pod tym adresem znajduje się nasza klinika. To tu znajdziesz niezbędną pomoc w zakresie szeroko pojętej rehabilitacji aparatu mięśniowo-szkieletowego.

Jak możemy Ci pomóc?
Zobacz zakres współpracy z dziedziny: Rehabilitacja
Umów się na wizytę
Pacjenci, którzy trafiają do nas pełni bólu i niepokoju z czasem opuszczają Body Move spokojni o swoje zdrowie i przyszłość.
Umów się na wizytę w Body Move
Rehabilitacja kolana Warszawa

Rehabilitacja Warszawa Żoliborz

Proces dochodzenia do pełnej sprawności wymaga przeważnie stosowania wielotorowej terapii – w ten sposób można osiągnąć najlepsze efekty. Dlatego też staramy się łączyć terapię manualną z zabiegami fizykalnymi używając przy tym najnowocześniejszego sprzętu i najskuteczniejszych metod dostępnych na rynku. Zajmujemy się rehabilitacją zarówno osób amatorsko uprawiających sport, jak i zawodowych sportowców – i z racji tego posiadamy ogromne doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej. Zapraszamy do naszej kliniki Rehabilitacja Warszawa Żoliborz ulica Rydygiera 19.

Zależy nam bowiem na tym, żeby nowoczesne metody rehabilitacji dostępne przeważnie tylko dla zawodowych sportowców, biegaczy, czy też piłkarzy stosować z powodzeniem również u przeciętnego Kowalskiego, który na co dzień nie ma kontaktu ze sportem, a uszkodził sobie więzadła w kolanie np. wywracając się na oblodzonym chodniku. Rehabilitacja pacjentów jest przez nas na bieżąco monitorowana. By śledzić postępy robimy badanie USG kontuzjowanej części ciała. Ponadto, wykonujemy u pacjentów wiele zabiegów tj Terapia Indiba Active Salus Talent PRO i wiele innych do niedawna zarezerwowanych tylko dla zawodowych sportowców.

Pakiety usług

Porównaj nasze pakiety usług

Rehabilitacja 45min – 10 spotkań
1 000 zł

A tutaj jakiś dłuższy opis:

  • Lista
  • Opisu
  • Cennika
Najczęściej wybierane
Rehabilitacja 1h – 10 spotkań
1 300 zł
  • jedna rzecz
  • druga rzecz
  • trzecia rzecz
Najwięcej badań
Rehabilitacja 1,5h – 10 spotkań
1 800 zł

Kilka opisów:

  • jedna rzecz
  • druga rzecz
  • trzecia rzecz
Zobacz cały cennik
Rehabilitacja ortopedyczna warszawa

Rehabilitacja na czym polega?

Rehabilitacja to proces, który polega na przywróceniu stanu zdrowia pacjenta sprzed urazu, w możliwie największym stopniu. Oczywiście raz uszkodzone więzadło już nigdy nie będzie tak mocne jak przed urazem, jednak w rehabilitacji chodzi o to, by przywrócić mu wszystkie niezbędne funkcje, umożliwić pełne zgięcie i wyprost. Często rehabilitacja jest żmudna i czasochłonna, jednakże gdy jest solidnie przepracowana z rehabilitantem, to z czasem przyniesie efekty. W trakcie rehabilitacji przed operacją skupiamy się na tym, by utrzymać prawidłowy zakres ruchów i nie dopuścić do spadku mięśni wokół uszkodzonego stawu. Rehabilitacja po operacji to z kolei nacisk na odzyskanie pełnej ruchomości w stawie oraz odbudowie mięśni. Ponieważ naszym celem jest to, żebyś odzyskał zdrowie poświęcamy swój czas także poza naszą kliniką w Warszawie.

Rehabilitacja to także przecież wyjścia z pacjentem na treningi personalne i zajęcia fitness zoptymalizowane pod kątem jego obecnych możliwości. Uczestnicząc wraz z pacjentem w takich zajęciach mamy go cały czas pod naszą opieką. To absolutnie konieczne, żeby proces zdrowienia przebiegał bez powikłań. Bez względu na to, czy boli Cię kolano, biodro, nadgarstek, czy też inny staw umów się na wizytę w naszej klinice rehabilitacji.

Daj sobie pomóc!
Umów się na wizytę w Body Move

Rehabilitacja rodzaje zabiegów

W zasadzie wszystkie rodzaje zabiegów rehabilitacyjnych możemy przeprowadzić w naszej klinice w Warszawie. Rehabilitacja może opierać się na takich zabiegach jak: krioterapia, kinezyterapia, wspomniany już wcześniej kinesiotaping, pole magnetyczne, ultradźwięki, terapia falą uderzeniową, czy też rehabilitacja laserem. Rehabilitacja to także wszelkie terapie manualne, czyli techniki wykonywane przez fizjoterapeutę, których celem jest odzyskanie pełnego zakresu ruchów u pacjenta.

Nie zapominamy również o wszelkich ćwiczeniach izometrycznych, które mają na celu poprawę ogólnej wytrzymałości i spotęgowanie pozytywnych rezultatów pozostałych metod, które są stosowane w trakcie całej rehabilitacji. Oczywiście nie do każdego schorzenia zastosowane zostanę te same metody rehabilitacyjne. Inaczej podejdziemy do tematu rehabilitacji kolana po rekonstrukcji więzadeł ACL, a inaczej będziemy postępować w przypadku rehabilitacji rozcięgna podeszwowego z przewlekłym stanem zapalnym. Po prostu w naszej klinice rehabilitacji w Warszawie nie ulegamy schematom, tylko za każdym razem dobieramy metody rehabilitacyjne pod konkretnego pacjenta. To nas wyróżnia na mapie placówek medycznych i dlatego pacjenci tak chętnie nas polecają.

Zapracowaliśmy na to zaufanie codzienną, rzetelną, choć nierzadko żmudną pracą w zakresie rehabilitowania osób po urazach, zarówno przed operacjami, jak i po nich. Nasze doświadczenie i umiejętności znacznie zwiększają Twoje szanse na dojście do pełnej sprawności. Mamy na koncie tysiące wyleczonych pacjentów, co najlepiej świadczy o naszych umiejętnościach i wiedzy w zakresie rehabilitacji. Warszawa i jej mieszkańcy poznali się już fachowej opiece ze strony Body Move. Teraz zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby pomóc również Tobie. Nasza pasja i zaangażowanie w proces rehabilitacji pozostają niezmienne. Twój sukces to nasza satysfakcja. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych pacjentów, którzy odzyskali pełnię zdrowia dzięki naszej pomocy. Jesteśmy tu, by Cię wspierać na każdym etapie Twojej drogi do zdrowia i sprawności.

Warto przeczytać

Lekarze zajmujący się tą specjalizacją

Adam Chlaściak
Adam Chlaściak
Fizjoterapeuta
Agata Baranowska
Agata Baranowska
Fizjoterapeutka
Aleksander Nowosadko
Fizjoterapeuta
Warto przeczytać
Informacje: Rehabilitacja
Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym
Mapa dojazdu
Jak dojechać do BodyMove
Adres naszego Centrum
ul. Rydygiera 19 lokal U17
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Logotyp Google
4.9
na podstawie 425 opinii.
Zobacz opinie
Logotyp Google
5.0
na podstawie 168 opinii.
Logotyp Google
4.9
na podstawie 115 opinii.