Fala uderzeniowa skupiona w Body Move Warszawa

paź 21, 2020 | Aktualności, Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa skupiona to najnowszy sprzęt znanej na całym świecie marki BTL lidera sprzętu do rehabilitacji. Firma BTL od lat szukała rozwiązań , ktore mogłyby zmniejszyć ból jaki pojawia się w trakcie wykonywania zabiegu przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo dużej skuteczności. Wynikiem tych prac jest właśnie Fala uderzeniowa skupiona, która ma taką samą skuteczność w leczeniu schorzeń takich jak ostroga piętowa czy łokieć tenisisty przy jednoczesnym zminimalizowaniu odczuć bólowych w trakcie zabiegu. Ból w trakcie wykonywania zabiegu to jedyny minus na jaki się zawsze skarżyli pacjenci. Cieszymy się ,że będziemy mogli wykonywać zabiegi w przyjemniejszej atmosferze ;)) Zapraszamy

W trosce o zdrowie naszych pacjentów przyjmujemy przede wszystkim osoby, które cierpią na silne dolegliwości bólowe lub są po zabiegach operacyjnych i wymagają natychmiastowej rehabilitacji.

By zapewnić bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem nie tylko każdy pacjent zgłaszający się do naszego gabinetu ma możliwość skorzystania z preparatów do dezynfekcji, ale otrzymuje również środki ochrony indywidualnej, tj. rękawiczki jednorazowe oraz maseczkę ochronną.

Co więcej, na sali rehabilitacyjnej jest wyłącznie w towarzystwie fizjoterapeuty prowadzącego terapię, a także proszony jest o wyrażenie zgody na pomiar temperatury ciała i wypełnienie krótkiego formularza informacyjnego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

Szukasz pomocy specjalistów?
Zadzwoń i umów się na wizytę w Body Move!

Okazje cenowe

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Rydygiera 19 lokal U17,
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 21:00
Sobota 8:00 - 14:00

Zadzwoń teraz
Zapisz się online