Telekonsultacje chirurgiczne

kwi 29, 2020 | Aktualności

Pragniemy poinformować, że cały czas jesteśmy dostępni dla Państwa nawet w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W trosce o Państwa zdrowie, mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo swoje i pacjentów, wprowadziliśmy do naszej oferty telekonsultacje z naszym specjalistą chirurgiem naczyniowym.

W trakcie indywidualnej rozmowy za pośrednictwem telefonu czy wideokonferencji, trwającej 20 min , lekarz przeprowadza dokładny wywiad lekarski i na podstawie zgłoszonych objawów i przedstawionych wyników badań stawia diagnozę i rozpoczyna leczenie. Jeżeli konieczne jest wykonanie dodatkowych badań, chirurg w ramach telekonsultacji może wystawić odpowiednie skierowanie np. na badania laboratoryjne czy obrazowe.

Możliwe jest także wystawienie w ten sposób innego rodzaju dokumentów, jak np. skierowania na operację czy rehabilitację, a nawet e-zwolnienia lekarskiego, które w pełni uprawnia do uzyskania zasiłku.

Telekonsultacje z chirurgiem naczyniowym to rozwiązanie nie tylko dla nowych, ale również obecnych pacjentów, którzy muszą kontynuować leczenie i potrzebują np. wystawienia kolejnej e-recepty.

W sytuacji kiedy pacjent odczuwa silny ból lub konieczne jest wykonanie np. badania USG, na podstawie telekonsultacji może zostać podjęta decyzja o konieczności przeprowadzenia wizyty stacjonarnej. Można ją odbyć bez obaw, ponieważ wszyscy pacjenci zgłaszający się do gabinetu otrzymują od nas niezbędne środki ochronne, tzn. płyn dezynfekcyjny, maseczki ochronne oraz rękawiczki jednorazowe, a także wypełniają krótki formularz informacyjny i proszeni są o zgodę na pomiar temperatury ciała. W ten sposób pragniemy chronić nie tylko Państwa, ale również innych pacjentów i nasz personel.

Szukasz pomocy specjalistów?
Zadzwoń i umów się na wizytę w Body Move!

Okazje cenowe

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Rydygiera 19 lokal U17,
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 21:00
Sobota 8:00 - 14:00

Zadzwoń teraz
Zapisz się online