Ortopeda Warszawa

Doznałeś urazu i szukasz najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci w dojściu do pełnej sprawności? W Body Move przyjmują jedni z najlepszych ortopedów w Warszawie, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym. Jeżeli interesuje Cię wizyta u doskonałego ortopedy w Warszawie to trafiłeś we właściwe miejsce.Ortopeda Warszawa ulica Rydygiera 19.

Dr Michał Szyszka oraz dr Maciej Kogut  są uznanymi specjalistami w zakresie ortopedii i traumatologi. Bez względu na to, czy Twoim problemem jest uszkodzona łąkotka , zerwane więzadło krzyżowe, boczne przyparcie rzepki, skręcenie stawu skokowego, czy też inna dolegliwość aparatu kostno-stawowego, umów się na wizytę do naszego ortopedy.

Warszawa, Rydygiera 19 – to tu znajduje się nasza klinika ortopedii. Obiecujemy Ci, że zrobimy wszystko co w naszej mocy aby przywrócić Ci jakość życia. Mamy ogromne doświadczenie w leczeniu urazów sportowych, stanów zapalnych stawów, skręceń, uszkodzonych więzadeł, zerwanych ścięgien i skomplikowanych złamań – dla nas to codzienność. Jednak każdy pacjent to dla nas odrębny przypadek i nowe wyzwanie, aczkolwiek cel jest zawsze ten sam – pełen powrót do sprawności.

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych pacjentów.
Przeczytaj opinie o nas!

Ortopeda – w czym się specjalizuje?

Przez ponad 10 lat działania na rynku widzieliśmy setki pacjentów, którzy przychodzili do naszej kliniki z grymasem bólu, by po rehabilitacji lub ewentualnej operacji wrócić do pełnej sprawności i znów cieszyć się życiem. Wszystko, dzięki naszym ortopedom i fizjoterapeutom. Możesz być zawodowym sportowcem, który doznał urazu podczas zawodów, jak i normalnym człowiekiem, który poślizgnął się na oblodzonym chodniku – my leczymy skutecznie wszystkich, bez względu na wiek, płeć i na to, czym zajmują się na co dzień.

Zapraszamy na konsultacje do naszych ortopedów w Warszawie przy Rydygiera 19. Jeżeli zajdzie taka konieczność możemy na miejscu wykonać nieinwazyjne badanie USG ortopedyczne. Każdy nasz ortopeda zajmie się Tobą od momentu diagnozy, poprzez proces rehabilitacji lub przeprowadzenie ewentualnej operacji. Oferujemy naszym pacjentom tylko nowoczesne, skuteczne metody leczenia, które przynoszą pożądane efekty. Prowadzimy kompleksową rehabilitację oraz fizykoterapię narządu ruchu. Szukasz dobrego ortopedy w Warszawie, który Cię wyleczy? Przyjdź do nas!

Dobry ortopeda Warszawa

Ortopeda choroby

Nie wiesz jakie leczy choroby ortopeda? Podpowiemy. Najważniejsze schorzenia z którymi zgłaszają się do nas pacjenci w zależności od umiejscowienia są:

  • Kolano (Boczne przyparcie rzepki ELPS, Ból piszczeli, Choroba Osgood-Schlattera, ITBS (zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego), Kolano biegacza, Kolano kinomana (zapalenie stawu rzepkowo-udowego), Kolano skoczka, Uszkodzenie chrząstki stawowej, Zwichnięcie rzepki, Uszkodzenie łąkotek, Zapalenie gęsiej stopki, Zerwanie więzadła krzyżowego – ACL)
  • Biodro (Konflikt udowo-panewkowy, Dysplazja stawu biodrowego, Zespół trzaskającego biodra)
  • Stopa (Boczna niestabilność stawu skokowego, Halluksy, Zapalenie rozcięgna podeszwowego, Ostroga piętowa dolna, Ostroga piętowa górna, Pięta Haglunda, Płaskostopie podłużne, Płaskostopie poprzeczne, Skręcenie stawu skokowego, Zapalenie ścięgna Achillesa, Choroba zwyrodnieniowa stawu skokowego)

Tak wygląda lista schorzeń kończyny dolnej, które leczymy w Body Move. A jak wygląda sprawa z ręką? Jakie są choroby? Ortopeda zajmie się Tobą jeżeli masz:

  • Łokieć (Łokieć golfisty, Łokieć tenisisty)
  • Bark (Uszkodzenie stożka rotatorów, Zamrożony bark, Zapalenie kaletki podbarkowej, Zapalenie kaletki podnaramiennej)
  • Dłoń (Zespół cieśni nadgarstka, Palec trzaskający)
  • Kręgosłup (Rwa barkowa, Rwa udowa, Rwa kulszowa, Dyskopatia, Wady kręgosłupa)
Ortopeda Warszawa prywatnie

Chirurgia ortopedyczna

Nasi lekarze zajmują się także chirurgią ortopedyczną. Mogą przeprowadzić Twoją operację, np. w przypadku uszkodzeniachrząstki , rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, uszkodzeniu łąkotek, uszkodzeniu stożka rotatorów, w zespole cieśni podbarkowej i wielu innych schorzeniach. W przypadku zmian zwyrodnieniowych możemy wykonać również zabiegi wstawienia endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych. Ponadto, wykonujemy zabiegi w obrębie stopy, kolana, łokcia, biodra oraz barku – w skrócie kompleksowa chirurgia ortopedyczna w Warszawie.

Szukasz pomocy specjalistów?
Zadzwoń i umów się na wizytę w Body Move!

Ortopeda – Artoskopia

Małoinwazyjne zabiegi artroskopowe są również domeną naszych ortopedów. Artroskopia to wprowadzenie do chorego stawu wziernika poprzez niewielkie nacięcia skóry. W ten sposób leczymy kolana, barki, łokcie, nadgarstki i stawy skokowe. Artroskopia pozwala przyspieszyć powrót do zdrowia pacjenta, ponieważ sama rehabilitacja po zabiegu jest szybsza, niż po klasycznej operacji. Szukasz w Warszawie ortopedy do artroskopii kolana, barku lub innego stawu? Zadzwoń do nas.

Ortopeda Warszawa żoliborz

Ortopeda zalecenia

By zapobiegać nawrotom dolegliwości warto słuchać zaleceń ortopedy. Nasi specjaliści dysponują ogromną wiedzą w zakresie funkcjonowania aparatu kostno-stawowego i zawsze starają się edukować pacjentów, wytłumaczyć przyczynę dolegliwości i udzielić ewentualnych wskazówek, jak zapobiegać nawrotom dolegliwości w przyszłości. Wrodzone schorzenia układu kostno-stawowego są generalnie rzadkością w gabinetach ortopedycznych. Pacjenci przychodzą najczęściej z urazami, których mogliby uniknąć, gdyby wiedzieli jakie są ich przyczyny. Zalecenia ortopedy dotyczą więc tego, co pacjent powinien robić, by ułatwić sobie dojście do pełnej sprawności i zapobiec powtórnej kontuzji.

Okazje cenowe

Polecamy również:

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Rydygiera 19 lokal U17,
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 21:00
Sobota 8:00 - 14:00

Zadzwoń | 22 300 15 00