Rehabilitacja Warszawa Żoliborz ul.Rydygiera 19

Jeżeli tu trafiłeś to znaczy, że szukasz fachowej rehabilitacji. Warszawa, to największe miasto w Polsce, w którym nie brakuje gabinetów rehabilitacyjnych, jednak skąd będziesz wiedzieć, komu warto zaufać i powierzyć swoje ciało? W Body Move zajmujemy się rehabilitacją od ponad 12 lat. Mamy na swoim koncie tysiące zadowolonych pacjentów, którym pomogliśmy wrócić do pełnej sprawności. W naszej klinice rehabilitacji przyjmują tylko i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ naszą misją jest doprowadzić Cię do pełnej sprawności. Szukasz pomocy ze względu na uraz kolana, łokcia albo stopy? Jesteś przed lub po operacji i potrzebna Ci fachowa rehabilitacja Warszawa, Rydygiera 19 – to pod tym adresem znajduje się nasza klinika. To tu znajdziesz niezbędną pomoc w zakresie szeroko pojętej rehabilitacji aparatu mięśniowo-szkieletowego.

Szukasz pomocy specjalistów?
Zadzwoń i umów się na wizytę w Body Move!

Rehabilitacja Warszawa Żoliborz 

Proces dochodzenia do pełnej sprawności wymaga przeważnie stosowania wielotorowej terapii – w ten sposób można osiągnąć najlepsze efekty. Dlatego też staramy się łączyć terapię manualną z zabiegami fizykalnymi używając przy tym najnowocześniejszego sprzętu i najskuteczniejszych metod dostępnych na rynku. Zajmujemy się rehabilitacją zarówno osób amatorsko uprawiających sport, jak i zawodowych sportowców – i z racji tego posiadamy ogromne doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej. Zapraszamy do naszej kliniki Rehabilitacja Warszawa Żoliborz ulica Rydygiera 19.

Zależy nam bowiem na tym, żeby nowoczesne metody rehabilitacji dostępne przeważnie tylko dla zawodowych koszykarzy, biegaczy, czy też piłkarzy stosować z powodzeniem również u przeciętnego Kowalskiego, który na co dzień nie ma kontaktu ze sportem, a uszkodził sobie więzadła w kolanie np. wywracając się na oblodzonym chodniku. Rehabilitacja pacjentów jest przez nas na bieżąco monitorowana. By śledzić postępy robimy badanie USG kontuzjowanej części ciała. Ponadto, wykonujemy u pacjentów wiele zabiegów tj Terapia Indiba Active Salus Talent PRO i wiele innych do niedawna zarezerwowanych tylko dla zawodowych sportowców.

rehabilitacja warszawa prywatnie

Rehabilitacja na czym polega?

Rehabilitacja to proces, który polega na przywróceniu stanu zdrowia pacjenta sprzed urazu, w możliwie największym stopniu. Oczywiście raz uszkodzone więzadło już nigdy nie będzie tak mocne jak przed urazem, jednak w rehabilitacji chodzi o to, by przywrócić mu wszystkie niezbędne funkcje, umożliwić pełne zgięcie i wyprost. Często rehabilitacja jest żmudna i czasochłonna, jednakże gdy jest solidnie przepracowana z rehabilitantem, to z czasem przyniesie efekty. W trakcie rehabilitacji przed operacją skupiamy się na tym, by utrzymać prawidłowy zakres ruchów i nie dopuścić do spadku mięśni wokół uszkodzonego stawu. Rehabilitacja po operacji to z kolei nacisk na odzyskanie pełnej ruchomości w stawie oraz odbudowie mięśni. Ponieważ naszym celem jest to, żebyś odzyskał zdrowie poświęcamy swój czas także poza naszą kliniką w Warszawie.

Rehabilitacja to także przecież wyjścia z pacjentem na treningi personalne i zajęcia fitness zoptymalizowane pod kątem jego obecnych możliwości. Uczestnicząc wraz z pacjentem w takich zajęciach mamy go cały czas pod naszą opieką. To absolutnie konieczne, żeby proces zdrowienia przebiegał bez powikłań. Bez względu na to, czy boli Cię kolano, biodro, nadgarstek, czy też inny staw umów się na wizytę w naszej klinice rehabilitacji.

Rehabilitacja rodzaje zabiegów

W zasadzie wszystkie rodzaje zabiegów rehabilitacyjnych możemy przeprowadzić w naszej klinice w Warszawie. Rehabilitacja może opierać się na takich zabiegach jak: krioterapia, kinezyterapia, wspomniany już wcześniej kinesiotaping, pole magnetyczne, ultradźwięki, terapia falą uderzeniową, czy też rehabilitacja laserem. Rehabilitacja to także wszelkie terapie manualne, czyli techniki wykonywane przez fizjoterapeutę, których celem jest odzyskanie pełnego zakresu ruchów u pacjenta.

rehabilitacja warszawa żoliborz

Okazje cenowe

rehabilitacja warszawa bielany

Nie zapominamy również o wszelkich ćwiczeniach izometrycznych, które mają na celu poprawę ogólnej wytrzymałości i spotęgowanie pozytywnych rezultatów pozostałych metod, które są stosowane w trakcie całej rehabilitacji. Oczywiście nie do każdego schorzenia zastosowane zostanę te same metody rehabilitacyjne. Inaczej podejdziemy do tematu rehabilitacji kolana po rekonstrukcji więzadeł ACL, a inaczej będziemy postępować w przypadku rehabilitacji rozcięgna podeszwowego z przewlekłym stanem zapalnym. Po prostu w naszej klinice rehabilitacji w Warszawie nie ulegamy schematom, tylko za każdym razem dobieramy metody rehabilitacyjne pod konkretnego pacjenta. To nas wyróżnia na mapie placówek medycznych i dlatego pacjenci tak chętnie nas polecają.

Zapracowaliśmy na to zaufanie codzienną, rzetelną, choć nierzadko żmudną pracą w zakresie rehabilitowania osób po urazach, zarówno przed operacjami, jak i po nich. Nasze doświadczenie i umiejętności znacznie zwiększają Twoje szanse na dojście do pełnej sprawności. Mamy na koncie tysiące wyleczonych pacjentów, co najlepiej świadczy o naszych umiejętnościach i wiedzy w zakresie rehabilitacji. Warszawa i jej mieszkańcy poznali się już fachowej opiece ze strony Body Move. Teraz zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby pomóc i Tobie.

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych pacjentów.
Przeczytaj opinie o nas!

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Rydygiera 19 lokal U17,
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 21:00
Sobota 8:00 - 14:00

Zadzwoń teraz
Zapisz się online