Kręgarz Warszawa – nastawianie kręgosłupa

Interesuje Cię nastawianie kręgosłupa lub szukasz dobrego kręgarza ?? Odczuwasz ból w klatce piersiowej, który może promieniować aż do łopatek? Boli Cię głowa i sztywnieje kark? A może twoją zmorą są bóle w krzyżu? Bez względu na to, jaki rodzaj bólu Ci doskwiera i w którym miejscu odczuwasz ból, jego powodem jest prawdopodobnie problem z  kręgosłupem. Nie wiemy czy masz dyskopatię, kręgozmyk, kręcz szyi, czy może tylko jesteś „pokrzywiony” od codziennej, wielogodzinnej pracy w biurze.

Wiemy natomiast, że powinien się zająć Tobą dobry kręgarz. Warszawa, ulica Rydygiera 19 , czyli w klinice Body Move przyjmuje , certyfikowany specjalista od kręgosłupa. Pamiętaj, że każdego dnia powstaję coraz więcej firm oferujących tego typu usługi. Nie pozwól aby ktoś bez doświadczenia zajmował się Twoim kręgosłupem. Sprawdź nasze wieloletnie opinie!

Szukasz pomocy specjalistów?
Zadzwoń i umów się na wizytę w Body Move!

Dobry kręgarz Warszawa 

Zabieg manipulacyjny, a więc nastawianie kręgosłupa wykonany przez wyszkolonego kręgarza, zajmującego się terapią manualną od lat, jest bezpieczny i w wielu sytuacjach może przynieść ulgę w bólu i poprawę stanu kręgosłupa. Warto wiedzieć, że niesprawnie działający kręgosłup może być przyczyną wielu chorób narządów wewnętrznych. To nie żart. Problemy z kręgosłupem lędźwiowym mogą odbijać się na prostacie u mężczyzn, a jajnikach u kobiet, ponadto na chorobach odbytu i jelita grubego.

Zmiany w odcinku piersiowym kręgosłupa mogą skutkować zaburzeniami pracy woreczka żółciowego, żołądka, wątroby, powodować refluks, zgagę i wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości. Bóle głowy to z kolei częsta przyczyna napięć w kręgosłupie szyjnym, dlatego nastawienie kręgosłupa może sprawić, że narządy wewnętrze wrócą do prawidłowego działania. Być może by poczuć się lepiej, potrzebny Ci po prostu dobry kręgarz Warszawa, ulica Rydygiera 19 , klinika Body Move – tutaj zajmie się Tobą dobry kręgarz z doświadczeniem.

kręgarz warszawa

Nastawianie kręgosłupa – kręgarz Warszawa

Zastanawiasz się zapewne co kryje się pod pojęciem nastawianie kręgosłupa? Wyobrażasz sobie trzask i wskakujący na swoje miejsce krąg. Wróć na ziemię, to mit. Te trzaski są efektem określonych technik używanych w terapii manualnej. Są to gwałtowne ruchy wykonywane przez kręgarza, które mają na celu „odblokowanie” zaburzonej struktury i powrót do sprawności. Oczywiście jak już zostało wspomniane wyżej, zabiegi manipulacyjne powinien przeprowadzać doświadczony kręgarz, co minimalizuje ryzyko podczas zabiegu jakim jest ustawianie kręgosłupa.

Warszawa to największe miasto w Polsce, w którym nie brakuje tzw. „ekspertów” od kręgosłupa. Trzeba na nich bardzo uważać, bo można sobie zrobić krzywdę na całe życie, jeżeli powierzy się swój kręgosłup w ręce przypadkowego kręgarza.

Nastawianie kręgosłupa Warszawa – kręgarz

Często wystarczy ustawianie kręgosłupa wykonane przez doświadczonego kręgarza by wiele rozmaitych dolegliwości ustąpiło jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej, także tych niezwiązanych z kręgosłupem – wspominaliśmy o tym w tekście powyżej. Dobry osteopata wie, jak przeprowadzić terapię manualną by przywrócić organizm na prawidłowe „tory”.

Oddaj się w jego ręce, umów się na nastawianie kręgosłupa  Warszawa jako ogromna metropolia oferuje tysiące specjalistów, ale tylko niewielu z nich w tym mieście tak naprawdę zna się na rzeczy. Jeden z nich pracuje właśnie u nas, jeden z najlepszych kręgarzy w Warszawie.

nastawianie kręgosłupa warszawa

Dobry Kręgarz, który ustawi Twój kręgosłup, w ciągu kilku spotkań za pomocą dopracowanej w każdym szczególe terapii manualnej. „Trzaskami” się nie przejmuj, to normalne w „zastanych” kręgosłupach. Umów się na zabieg manipulacyjny, który ma na celu m.in. rozluźnienie torebki stawowej i tkanek sąsiadujących, a co za tym idzie poprawę ruchomości. Przygotuj się na przyszłość ze zdrowym kręgosłupem.

Kręgarz Warszawa Bielany ulica Twardowska 3

Okazje cenowe

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Rydygiera 19 lokal U17,
01-793 Warszawa Żoliborz
woj. mazowieckie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
08:00 - 21:00
Sobota 8:00 - 14:00

Masaż z elementami terapii manualnej (30 minut) 120zł

Rehabilitacja wad postawy u dzieci (45 min) 90zł

Zadzwoń teraz
Zapisz się online