+48 22 300 15 00 gabinet@bodymove.pl
Zaznacz stronę

Rwa barkowa

Zadzwoń: +48 22 300 15 00

Rwa udowa

Zadzwoń: +48 22 300 15 00

Dyskopatia

Zadzwoń: +48 22 300 15 00

Rwa kulszowa

Zadzwoń: +48 22 300 15 00

Kręgarz Warszawa nastawianie kręgosłupa

Kręgarz Warszawa

Odczuwasz ból w klatce piersiowej, który może promieniować aż do łopatek? Boli Cię głowa i sztywnieje kark? A może twoją zmorą są bóle w krzyżu? Bez względu na to, jaki rodzaj bólu Ci doskwiera i w którym miejscu odczuwasz ból, jego powodem jest prawdopodobnie chory kręgosłup. Nie wiemy czy masz dyskopatię, kręgozmyk, kręcz szyi, czy może tylko jesteś pokrzywiony od codziennej, wielogodzinnej pracy w biurze. Wiemy natomiast, że powinien się zająć Tobą dobry kręgarz. Warszawa, Twardowska 3 na Bielanach, czyli w klinice Body Move przyjmuje wysokiej klasy, certyfikowany specjalista od kręgosłupa. Pamiętaj, nie ufaj nie sprawdzonym kręgarzom.

Dobry kręgarz Warszawa Bielany

Zabieg manipulacyjny, a więc nastawianie kręgosłupa wykonany przez wyszkolonego kręgarza, zajmującego się terapią manualną od lat, jest bezpieczny i w wielu sytuacjach może przynieść ulgę w bólu i poprawę stanu kręgosłupa. Warto wiedzieć, że niesprawnie działający kręgosłup może być przyczyną wielu chorób narządów wewnętrznych. To nie żart. Problemy z kręgosłupem lędźwiowym mogą odbijać się na prostacie u mężczyzn, a jajnikach u kobiet, ponadto na chorobach odbytu i jelita grubego. Zmiany w odcinku piersiowym kręgosłupa mogą skutkować zaburzeniami pracy woreczka żółciowego, żołądka, wątroby, powodować refluks, zgagę i wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości. Bóle głowy to z kolei częsta przyczyna napięć w kręgosłupie szyjnym, dlatego nastawienie kręgosłupa może sprawić, że narządy wewnętrze wrócą do prawidłowego działania. Być może by poczuć się lepiej, potrzebny Ci po prostu dobry kręgarz. Warszawa, Twardowska 3, klinika Body Move – tutaj zajmie się Tobą dobry kręgarz z doświadczeniem.

Kręgarz Warszawa bielany
Kręgarz Warszawa - nastawianie kręgosłupa

Nastawianie kręgosłupa – kręgarz Warszawa

Zastanawiasz się zapewne co kryje się pod pojęciem nastawianie kręgosłupa? Wyobrażasz sobie trzask i wskakujący na swoje miejsce krąg. Wróć na ziemię, to mit. Te trzaski są efektem określonych technik używanych w terapii manualnej. Są to gwałtowne ruchy wykonywane przez kręgarza, które mają na celu „odblokowanie” zaburzonej struktury i powrót do sprawności. Oczywiście jak już zostało wspomniane wyżej, zabiegi manipulacyjne powinien przeprowadzać doświadczony kręgarz, co minimalizuje ryzyko podczas zabiegu jakim jest ustawianie kręgosłupa. Warszawa to największe miasto w Polsce, w którym nie brakuje tzw. „ekspertów” od kręgosłupa. Trzeba na nich bardzo uważać, bo można sobie zrobić krzywdę na całe życie, jeżeli powierzy się swój kręgosłup w ręce przypadkowego kręgarza.

Ustawianie kręgosłupa Warszawa – kręgarz

Często wystarczy ustawianie kręgosłupa wykonane przez doświadczonego kręgarza by wiele rozmaitych dolegliwości ustąpiło jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej, także tych niezwiązanych z kręgosłupem – wspominaliśmy o tym w tekście powyżej. Dobry osteopata wie, jak przeprowadzić terapię manualną by przywrócić organizm na prawidłowe „tory”. Oddaj się w jego ręce, umów się na ustawianie kręgosłupa. Warszawa jako ogromną metropolią i  oferuje tysiące specjalistów, ale tylko kilku z nich w tym mieście tak naprawdę zna się na rzeczy. Jeden z nich pracuje właśnie u nas, jeden z najlepszych kręgarzy w Warszawie. Dobry Kręgarz, który ustawi Twój kręgosłup, w ciągu kilku spotkań za pomocą dopracowanej w każdym szczególe terapii manualnej. „Trzaskami” się nie przejmuj, to normalne w „zastanych” kręgosłupach. Umów się na zabieg manipulacyjny, który ma na celu m.in. rozluźnienie torebki stawowej i tkanek sąsiadujących, a co za tym idzie poprawę ruchomości. Przygotuj się na przyszłość ze zdrowym kręgosłupem.

Kręgarz Warszawa Bielany ulica Twardowska 3

Body Move Rehabilitacja

Gabinet Warszawa

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek–piątek: 09:00-20:00

BodyMove Rehabilitacja

Gabinet Warszawa

ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek–piątek: 09:00-20:00

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Gabinet Warszawa

Pin It on Pinterest

Share This